Reklamácie

  • Poškodený produkt - ak sa náhodou stane, že Vám dorazí poškodený niektorý z týchto produktov, tak nás prosím čo najskôr kontaktujte emailom na reklamacie@zahradnynabytok.org a do správy uveďte číslo Vašej objednávky, popis poškodenia a ideálne aj fotografie poškodenia. Náš pracovník Vás následne bude kontaktovať a dohodne s Vami ďalší postup.


  • Odstúpenie od zmluvy - i keď sa to nestáva často, u nás máte záruku, že môžete vrátiť tovar do 14 dní od nákupu. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, pošlite nám prosím email na reklamacie@zahradnynabytok.org s číslom objednávky a žiadosťou o vrátenie produktu. Náš pracovník Vás následne bude kontaktovať a dohodne s Vami ďalší postup. V prípade vrátenia tovaru Vám čo najskôr bude celá suma objednávky vrátená na účet, najneskôr však do 14 dní od vrátenia objednávky.

 

Novniky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).